Home AKTUALNOŚCI

News

Microsoft Office 2010 już w sprzedaży

Programy Microsoft Office 2010, Visio 2010 i Project 2010, których wersje beta testuje ponad 9 milionów użytkowników na całym świecie, są już dostępne w dziesięciu wersjach językowych dla klientów indywidualnych. Polska wersja językowa w sprzedaży detalicznej w Polsce będzie dostępna od 27 lipca.

Więcej…

 

Outlook 2010

Microsoft? Outlook? oferuje wysokiej jakości narzędzia do zarządzania osobistą i biznesową pocztą elektroniczną ponad 500 milionom użytkowników na całym świecie. W edycji Outlook 2010 otrzymujesz bogatszy zestaw możliwości, by zaspokoić swoje potrzeby komunikacyjne w pracy, w domu i w szkole. Zaczynając od przeprojektowanego wyglądu, a kończąc na zaawansowanych funkcjach wyszukiwania i komunikacji, Outlook 2010 oferuje Ci światowej klasy narzędzie, dzięki któremu możesz pracować oraz pozostawać w kontakcie z osobistymi i biznesowymi grupami znajomych. Potrzebujesz informacji o Outlook 2010 z funkcjami zarządzania klientami i kontaktami? Zapoznaj się z ?10 najważniejszymi korzyściami, jakie oferuje Outlook 2010? z dodatkiem Business Contact Manager. więcej na Microsoft.com

Więcej…

 

Microsoft Office 2010 Beta

Pakiet Office 2010 umożliwia pracę w wybrany sposób i w wybranym czasie przy użyciu komputera, przez przeglądarkę www, a nawet urządzenia typu smartphone.

Więcej…

 

SharePoint Server 2010 Trial

Microsoft udostępnił wersję próbną najnowszego pakietu SharePoint Server 2010 Trial, można go pobrać tu. Wersja testowa działa przez 180 dni.

 

 

BES Express

Research In Motion udostępnił BlackBerry Enterprise Server Express, oprogramowanie które bezprzewodowo i za pośrednictwem bezpiecznego połączenia synchronizuje smartfony BlackBerry z systemami Microsoft Exchange.

BES Express (BlackBerry Enterprise Server Express) będzie udostępniane bezpłatnie. Oprogramowanie kierowane jest do sektora małych i średnich firm, dla funkcjonalności usługi BlackBerry Enterprise Server jest atrakcyjna, ale wystarczy im wersja okrojona i ograniczona do maksymalnie 75 użytkowników (tak ja Windows 2008 SBS). Ważne jest też że jest to wersja darmowa którą można zainstalować na nuż posiadanym serwerze pocztowym exchange.

Więcej…